preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader
           ČASTÉ DOTAZY

Jak začít a co bude následovat?
Zastavíme se za vámi a zjistíme, co hledáte a potřebujete zařídit. Potom přijdeme s nápady a zkusíme najít řešení, které dává smysl. Je na Vás, jak upřesníte zadání, a na nás, abychom zaujmuli a převedli vaši vizi v realitu.
Další komunikace už probíhá podle potřeby elektronicky, nebo domluvíme konzultační schůzky u nás v kanceláři, pokud je to pro vývoj rychlejší, nebo u vás ve firmě, pokud je to pro Vás pohodlnější.

Jak probíhá produkce filmu?
Firemní film zabere nejčastěji 1 - 2 měsíce, pokud se jedná o promyšlené dílo s vlastním stylem a scénářem. Sladit animaci s vaším grafickým manuálem, nebo vytvořit nový. Projít všechny natočené záběry a vybrat ty najvhodnější. Připravit několik produkčních verzí, vybrat vhodnou hudbu. O žádnou z těchto činností nebudete ochuzeni.

Proč je důležitá dobrá příprava na natáčecí den?
Není to jen den, kdy se přijede na plac, ale vše musí být dobře nachystáno, každý člen štábu musí vědět co se od něj bude očekávat. Obzvláště, pokud se pracuje s lidmi a nestačí jen hezké počasí, ale je třeba režijně zorganizovat dění před kamerou a posbírat co nejvíc záběrů, které budou použitelné. Tvorba filmu není jen zapnout tlačítko "nahrávat", ale je to kombinace řemesel. Znalosti kamerové techniky, dobré technické připravenosti, umění kompozice a hlavně přemýšlení o tom co právě natáčíme a za jakým účelem.

Jak dlouho trvá vyrobit web?
Webové stránky zaberou obvykle 3 týdny od zadání po spuštění. Je zbytečné si správu domény a hostingu řešit sami. Nabízíme v rámci zakázky vždy výhodnější cenu a služby, pokud už si jednou zadáte výrobu webu u nás. Technicky vše nastavíme, aby to fungovalo. Rádi uděláme průzkum trhu s doménami na konkurenční služby v daném regionu a oboru. Připravíme obsah pro sdílení a nastavíme analytiku.

Jak dlouho trvá výroba animace?
Běžná 20-30ti vteřinová reklama potřebuje na své dokončení měsíc. Záleží na použité technice, zadání, ale dá se i vyjít vstříc terminu, pokud tlačí.

Poradíte mi se sociálními sítěmi?
Spravujeme reklamní kampaně a profily na sociálních sítích spoustě firem. Založíme, zaškolíme, předáme ke správě.

Dostanu nějakou datovou zálohu?
Samozřejmě, v nejvyšší možné kvalitě a rozlišení, aby jste s výstupem mohli dobře pracovat. U animace nebo videa dostanete jakýkoliv obrazový výstup, co potřebujete. Obvykle ale bez zdrojových souborů, pokud není dohodnuto jinak. V případě redakčního systému je to samozřejmé - dostanete šablonu grafiky, ale know-how programování zůstane skryto za frontendem. U aplikací a her ale můžete dostat i zdrojové kódy, protože kód je zde většinou produktem.

Kdy budu za práci platit?
U menších prací obvykle po odevzdání, odladění, vyzkoušení. A když se bude zdát, že bude plnění většího rozsahu, udělejme si rámcovou smlouvu a rozdělení do etap.


 
 Home > O NÁS / VZTAHY > ČASTÉ DOTAZY
Vytisknout stránku
Vytisknout
Vypsat obsah webu
obsah webu
Vypsat obsah webu
< předchozí 
Další strna
 další >
Napsat email
napsat e-mail
Zavolat telefonem
zavolat
Cesta autem na schůzku
na schůzku
Výchozí stránka
facebook