preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader
           CENÍK SLUŽEB

Jsou činnosti které se dají nacenit snadno.
Třeba úvodní schůzka, kde zkoušíme najít a navrhnout společně řešení. Tato práce je samosebou zdarma.

A dál?

Vždy je nejdůležitější odhad v hodinách - různé úkony zaberou různý čas, který je společně nastíněný ještě před tím, než na projektu začneme pracovat. Na základě podobných zakázek v minulosti to dovedeme celkem přesně určit. A že to někdy může tvat déle? Ano, v tomto oboru je čas věc nevyzpytatelná, může nastat spousta nepředvídatelných technických těžkostí. Protože ale všichni chceme co nejlepší výsledek, tak do toho jdeme často i s tím, že s tím strávíme nějakou dobu nad rámec bez nárokování si času nebo se včas ozveme. Jste pro nás reference i zodpovědnost, proces tvorby nás baví a pro Vás bude platit, že co je psáno to je dáno.

Zavolejte, napište, řekněme si postup jak dojít k cíli, vaše podmínky a požadavky, dozvíte se na oplátku jasně řečenou cenu, vždy konkrétně.

Jak probíhá cenotvorba?
Pokud není domluveno jinak, tak odhadem počtu hodin strávených na konkrétní práci.

Je nějaký rozdíl v druhu činnosti?
Ano, cena za hodinu práce na tvorbě videa je trochu jiná oproti kódu. Programování je duševně náročnější činnost, než práce na střihu. Při tvorbě filmu se do ceny započítává amortizace profesionální techniky. Pro animaci je nutné mít zakoupeno velké množství licencí specializovaného software.

Jsou nějaké rozdíly u dlouhodobějších spoluprací?
Samozřejmě. Zohledňuje se, jestli děláme jednorázovou krátkou věc, nebo je to tvorba s pokračováním a přesahem na delší časový úsek.

Proč nestojí polovina natáčecího dne přesně jednu polovinu celého?
Protože příprava na natáčení, cestování, vyblokování času, lidí a ostatní činnosti jsou velmi podobné dni celému, akorát se netočí celých 8 hodin.

Jsme plátci dph.

Další odpovědi na Vaše otázky naleznete na tomto odkazu.

 
 Home > O NÁS / VZTAHY > CENÍK SLUŽEB
Vytisknout stránku
Vytisknout
Vypsat obsah webu
obsah webu
Vypsat obsah webu
< předchozí 
Další strna
 další >
Napsat email
napsat e-mail
Zavolat telefonem
zavolat
Cesta autem na schůzku
na schůzku
Výchozí stránka
facebook